Sprowadzanie samochodu z USA

Choć prawdziwe boom na to zjawisko miało miejsce kilkanaście lat temu, kiedy kurs dolara wynosił poniżej dwóch złotych, proces ten cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem. Amerykańska waluta znacznie poszła w górę, ale sprowadzanie samochodu z USA wciąż jest korzystne i stanowi okazję do zrobienia intratnego interesu. Co może zyskać importer? 

Specjaliści z firmy Car4You, którzy zawodowo zajmują się pomocą w ściąganiu pojazdów zza Wielkiej Wody, twierdzą, że kupiec może przede wszystkim nabyć wóz o jakości, o jaką trudną na rynku europejskim. Maszyny produkowane do dystrybucji w Ameryce konstruowane są z wytrzymalszych materiałów, co sprawia, że przez dłużej można je prowadzić bez konieczności przeprowadzania remontów. 

Jest to także szansa na poczynienie oszczędności. Przeciętny mieszkaniec Stanów jest o wiele lepiej sytuowany niż Europejczyk, co sprawia, że często zmienia samochód, wystawiając dotychczasowy do sprzedaży w niskiej cenie. W efekcie kilkuletnie pojazdy można sprowadzić z USA kilkukrotnie taniej niż wozy z tego samego rocznika dystrybuowane na Starym Kontynencie. 

Dodano dnia:
Napisz komentarz

Polecamy firmy

service picture
MFP Service S.C.
service picture
F.U.H. EMILIA
service picture
Delfin Detection & Mapping

Car4You

Sprowadzanie samochodu z USA
Witryna firmy
Dane firmy
Mieszka I 7 05-300 Mińsk Mazowiecki Tel.: 516 483 453
Twoja ocena
Zobacz również