Obecnie Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska nie może już wydawać zezwolenia n "> Obecnie Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska nie może już wydawać zezwolenia n..."/>

Zezwolenie na transport odpadów | https://prohabitat.com.pl/

Obecnie Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska nie może już wydawać zezwolenia na transport odpadów, ponieważ zagadnienia te znajdują się w kompetencjach marszałków poszczególnych województw. Takie rejestry są praktycznymi, informatycznymi narzędziami, których celem jest gromadzenie informacji o podmiotach, planujących wprowadzenie produktów na rynek. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre przedsiębiorstwa, przykładowo te, które zostały zarejestrowane już wcześniej, są automatycznie wpisywane do nowego rejestru. Niestety taki wpis nie dotyczy firm transportowych, dlatego też przewoźnicy muszą złożyć odpowiedni wniosek.

Należy pamiętać, że kara za transport odpadów w przypadku osób niedysponujących aktualnym zezwoleniem może być bardzo wysoka, dlatego też należy zrobić wszystko, by jej uniknąć. Zezwolenie na transport odpadów to propozycja pochodząca od przedsiębiorstwa Prohabitat. Firma od samego początku swojej działalności stawia zadowolenie klienta na pierwszym miejscu, oferując mu fachowe usługi na najwyższym poziomie, a wszystko to w atrakcyjnej cenowo ofercie.

Dodano dnia:
Napisz komentarz

Polecamy firmy

service picture
TQS-RS Spółka z o.o.
service picture
F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew
service picture
Ledcity.pl

PROHABITAT

Zezwolenie na transport odpadów | https://prohabitat.com.pl/
Witryna firmy
Dane firmy
Wolfganga Amadeusa Mozarta 23 31-232 Kraków Tel.: 695 528 333
Twoja ocena
Zobacz również