Systemy rezerwacyjne w hotelarstwie

Dostęp do internetu znacząco ułatwia i przyśpiesza wiele czynności. Obecnie w każdej chwili można zrobić zakupy w sklepie internetowym, zapisać się do lekarza czy sprawdzić najnowsze wiadomości i sytuacje na drogach. Powszechność dostępu do sieci zmusza również właścicieli różnych firm do tego, aby tworzyli dla klientów wygodne systemy komputerowe, które pozwolą na korzystanie z ich usług.

Każdego właściciela hotelu lub hostelu powinny zainteresować funkcjonalne systemy rezerwacyjne. W hotelarstwie jest to jeden z najlepszych sposobów, aby ułatwić klientom wybór pokoju.

Profesjonalne systemy rezerwacyjne wraz z silnikiem, znajdują się w ofercie firmy IT Start. Firma oferuje również wsparcie techniczne przez całą dobę, synchronizację z systemem Booking, konfigurację cen uwzględniającą promocje, weekendy czy święta oraz możliwość przyznania kodów rabatowych dla wybranych klientów.

Właściciele hoteli, którzy szukają prostego w obsłudze i jednocześnie zaawansowanego systemu do rezerwacji, powinni zapoznać się ze szczegółami oferty.

Dodano dnia:
Napisz komentarz

Polecamy firmy

service picture
E-CDP
service picture
P.P.H.U. Ekoinstal Sebastian Dudek
service picture
Moliland

IT start

Systemy rezerwacyjne w hotelarstwie
Witryna firmy
Dane firmy
Maurycego Beniowskiego 5 53-210 Wrocław Tel.:
Twoja ocena
Zobacz również