Układy hydrauliczne znajdziemy między innymi w różnego rodzaju maszynach przemysłowych czy w pojazdach budowlanych. Ich cechą wspólną jest niewątpliwie praca w trudnych "> Układy hydrauliczne znajdziemy między innymi w różnego rodzaju maszynach przemysłowych czy w pojazdach budowlanych. Ich cechą wspólną jest niewątpliwie praca w trudnych ..."/>

Texaco hydraulic hd-z

Układy hydrauliczne znajdziemy między innymi w różnego rodzaju maszynach przemysłowych czy w pojazdach budowlanych. Ich cechą wspólną jest niewątpliwie praca w trudnych warunkach i pod bardzo dużym obciążeniem. Cały układ hydrauliczny musi być więc odpowiednio smarowany. Oleje jednak nie tylko smarują, ale także zmniejszają temperaturę w układzie, jak i chronią różne części przed ich korodowaniem. Najlepiej więc zamówić takie produkty na stronie sklep.tropoil.pl, korzystając z oferty sprawdzonego sklepu.

Produkty smarujące do układów hydraulicznych to między innymi Texaco Hydraulic HD-Z, które w tym miejscu sprzedawane są w konkurencyjnych cenach i z pełną gwarancją oryginalności. Olej może pracować nawet w bardzo trudnych warunkach, nie tracąc swoich właściwości smarujących nawet przy wyjątkowo wysokim ciśnieniu w układzie. Odpowiednio smarowana instalacja hydrauliczna na pewno odwdzięczy się wydłużoną żywotnością.

Dodano dnia:
Napisz komentarz

Polecamy firmy

service picture
Grupa TENSE
service picture
7bar sp. z o.o.
service picture
Galloma Sp. z o. o.

E-sklep Tropoil

Texaco hydraulic hd-z
Witryna firmy
Dane firmy
RZEMIEŚLNICZA 25 62-081 PRZEŹMIEROWO Tel.: 61 652 40 40
Twoja ocena
Zobacz również